II POKAZ OGIERÓW HODOWLANYCH RADZIONKÓW 2017

Wielkie zaangażowanie naszych partnerów - właścicieli ośrodka w organizację pokazu, wdrożenie nowych rozwiązań znaczącą przyczyniło się do zwiększenia atrakcyjności pokazu. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Mateusza Cichonia, który przeprowadził najdłuższą i najskuteczniejszą chyba w naszym Związku kampanię promocyjną imprezy hodowlanej ;)
Bardzo serdecznie dziękujemy również firmie Rozety.pl za przepiękne flots, którymi nagradzane były ogiery - takich jeszcze nie mieliśmy.
Dziękujemy wszystkim współpracownikom i wolontariuszom za świetną pracę i zaangażowanie. Również za wspierające głosy naszych hodowców.
Specjalne podziękowania kierujemy do właścicieli ogierów za wspaniałe ich przygotowanie.
No i najważniejsze podziękowanie dla liczne zgromadzonej publiczności, która entuzjastycznie reagowała na prezentowane podczas pokazu ogiery.
W załączeniu prezentujemy zwiastun materiałów filmowych, które jak zwykle społecznie wykonał i opracowuje Pan Sebastian Kwoczała. Za co jesteśmy mu niezmiernie wdzięczni!
W niedalekiej przyszłości pragniemy również zaprezentować Państwu materiał z transmisji online, która była realizowana podczas pokazu.

obszerna galeria zdjęciowa na naszym facebooku 

 

fot.Patrycja Szymańska