Witamy na oficjalnej stronie Okręgowego Związku Hodowców Konii
w Katowicach. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji odnośnie hodowli, lokalnych jednostek hodowlanych, możliwości uzyskania dopłat oraz wielu innych aspektów - jakie wiążą się z końmi.

POLOWA PRÓBA WIERZCHOWA KLACZY KONICZYNY 2005

W sobotę 26.11.2005. w Gospodarstwie Hippiczno-Hodowlanym "Koniczyny" odbyła się próba dzielności dla klaczy w typie wierzchowym. Była to pierwsza taka impreza organizowana na terenie ośrodka i mamy nadzieję, że pozostanie na stałę w tym miejscu, w kalendarzu OZHK Katowice. Należy podkreślić  bardzo dobre przygotowanie obiektu iwielkie zaangażowanie gospodarzy w przygotowanie imprezy. 
Słowa uznania należą się również naszym hodowcom, którzy bardzo dobrze przygotowali klacze do próby i poprzez śniegi i zawieje bezpiecznie je na nią dowieźli.
Nie możemy zapomnieć o sędziach bez których doświaczenia i wiedzy organizacja próby nie miałaby szans powodznia. W tej kwestii również mamy powody do zadowolenia. Imprezę uświetnili sędziowie: mgr inż. Katarzyna Wiszowaty, mgr inż. Bogdan Kuchejda, mgr.inż. Andrzej Goraus.

RELACJA VIDEO WKRÓTCE

Copyright © OZHK-Katowice 2005

statystyki www stat.pl