XXVI KRAJOWA WYSTAWA ZWIERZAT HODOWLANYCH - POZNA�� 10-12.05.2013

Piątek 10.05.

8:00 – 9:20 - ocena płytowa i użytkowa koni rasy małopolskiej (skoki luzem)

9:20 – 10:30 - ocena płytowa i użytkowa koni rasy wielkopolskiej (skoki luzem)

10:30 – 11:40 - ocena płytowa i użytkowa koni rasy polski koń szlachetny półkrwi (skoki luzem)

11:40 – 12:40 - ocena płytowa i użytkowa koni rasy kuc (skoki luzem)

12:40 – 13:40 - przebudowa ringu / obiad

13:40 – 14:10 - ocena płytowa koni rasy huculskiej

14:10 – 14:40 - przebudowa ringu / oglądanie ścieżki

14:40 – 15:05 - ocena użytkowa koni rasy huculskiej (ścieżka huculska)

15:05 – 15:25 - przebudowa ringu

15:25 – 15:50 - ocena płytowa koni rasy śląskiej

15:50 – 16:15 - ocena płytowa koni rasy konik polski

16:15 – 16:50 - ocena płytowa koni rasy polski koń zimnokrwisty

16:50 – 17:25 - ocena płytowa koni rasy polski koń zimnokrwisty w typie sztumskim i sokólskim

18:30 - ring otwarty dla wystawców koni

20:00 - Wieczór Hodowców

 

Sobota 11.05.

8:00 – 8:20 - ocena użytkowa koni rasy śląskiej (konkurs zręczności powożenia)

8:30 – 8:55 - ocena użytkowa koni rasy polski koń zimnokrwisty (konkurs zręczności powożenia)

9:05 – 9:25 - ocena użytkowa koni rasy konik polski (konkurs zręczności powożenia)

9:25 – 9:55 - przebudowa ringu / oglądanie ścieżki

9:55 – 10:30 - pokaz – ścieżka huculska (komentarz M. Gibała)

10:30 – 10:50 - przebudowa ringu

10:50 – 11:10 - pokaz – trening ujeżdżeniowy (komentarz J. Lawin)

11:10 – 11:20 - przebudowa ringu

11:20 – 11:40 - pokaz – trening skokowy (komentarz J. Szymoniak)

11:40 – 12:10 - pokaz – prezentacja ras (komentarz J. Szymoniak)

12:10 – 12:30 - pokaz – przeciąganie liny - ogiery zimnokrwiste (komentarz J. Szymoniak)

12:30 – 12:45 - przebudowa ringu

12:45 – 13:20 - zwiedzanie Wystawy (MRiRW)

12:45 – 13:45 - pokaz – zaprzęgi (komentarz P. Helon)

13:45 – 14:00 - przebudowa ringu

14:00 – 15:00 - pokaz hucułów i sokolnictwa (Marek Biernat)

16:00 – 17:20 - nagradzanie wystawców owiec/kóz/drobiu/futerkowych (ring zajęty)

17:20 – 17:40 - nagradzanie wystawców czempionów koni

17:40 – 17:50 - wręczenie Pucharu Dyrektora KCHZ dla najlepszego konia rasy małopolskiej XXXVI KWZH (dyr. Leszek Sobolewski)

18:30 - ring otwarty dla wystawców koni

 

Niedziela 12.05.

10:00 – 11:15 - nagradzanie wystawców wice-czempionów, złotych i srebrnych medali (konie)

11:15 – 11:45 - nagradzanie wystawców owiec/kóz (ring zajęty)

11:45 - 12:15 - pokaz – koniki polskie z Sierakowa

12:15 – 12:45 - pokaz – prezentacja ras (komentarz J. Szymoniak)

12:45 – 13:05 - pokaz – przeciąganie liny - ogiery zimnokrwiste (komentarz J. Szymoniak)

13:05 – 13:20 - przebudowa ringu

13:20 – 14:20 - pokaz – zaprzęgi (komentarz J. Szymoniak)

14:20 – 14:35 - przebudowa ringu

14:35 – 15:00 - pokaz hucułów (Marek Biernat)