POKAZ OGIER��W RADZIONK��W 2021

  • OGIERY RASA ŚLĄSKA :

 

1. ALGER śl 2010 (NEFRYT-AMIRA) – właściciel Henryk Paczkowski

2. ALVARO śl. 2014 (ALGER - AKACJA) – właściciel Andrzej Skorupa

3. ARES II śl. 2017 (POSEJDON-AFRODYTA) – właściciel Marian Kubacki

4. ARSEN śl. 2012 (IMPULS-ABRAZJA) – właściciel Kazimierz Łazarowicz

5. BABILON KG śl.2017 (RAMZES-BABILONIA) –właściciel Krzysztof Grąbczewski

6. BAWARCZYK RK śl.2016 (LA PAZ-BAWARKA) – właściciel Agata Piechota

7. BIEGUN śl. 2010 (SZWADRON-BERTA) – właściciel Gancarz Sławomir

8. BONUS śl. 2018 (HUTOR-BONA) – właściciel Paweł Kosiorkiewicz

9. DINAR śl 2008 (BULWAR-DINA) – właściciel Roksana Chrabustowicz

10. ELVITO śl. 2010 (HONDAKER-ELVITA) – właściciel Gancarz Sławomir

11. ETER śl. 2010 (BASIOR-EURELLA) – właściciel Bartosz Kowalski

12. HARRY śl. 2018 (PABLO -HARIETA) – właściciel Sylwia Kitel

13. HERB śl. 2016 (ALGER-HOLLY) – właściciel Krystian Kotula

14. INAR śl. 2016 (SZWADRON-INKA) – właściciel Tadeusz Cieślak

15. IRON śl. 2017 (LA PAZ-IRMINA) – właściciel Sławomir Karpiński

16. LENOX śl. 2018 (LOTHARIO-LAURA) – właściciel Dariusz Śmichura

17. LOZERT śl. 2007 (LOKAN-LIZERTA) – właściciel Jan Wiszniowski

18. LUBY śl. 2013 (DERKOS -ŁUPAWA) – właściciel Ilona Zawada

19. MER śl. 2017 (SUBIEKT-MERA) – właściciel Szymon Kampka

20. ROMANS śl. 2014 (REJENT-REGENCJA) - SO Książ

21. ROMANTYK  śl. 2016 (ECKERMANN - REGENCJA)  SO Książ

22. PALERMO śl. 2007 (LOKAN - PALA) – właściciel Łukasz Koss

23. PATENT śl. 2016 (DERKOS – PRERIA) – właściciel Sławomir Karpiński

24. POKER II śl. 2017 (POSEJDON – PERSI) – właściciel Sebastian Kempa

25. RADETZKY śl. 2016 (ALGER - REWOLUCJA ) –właściciel Tadeusz Andrys

26. REX LORD śl. 2016 (LORD UDO–ROKSANA) –właściciel Sylwester Rasztar

27. RIBORD śl. 2017 (IMPULS -RIANA) – właściciel Tadeusz Andrys

28. ROMANS śl. 2018 (BIEGUN-RODEZJA) – właściciel Andrzej Serwotka

29. ROMEO II śl. 2017 (LA PAZ-ROMA) – właściciel Rafał Frej

30. TROJAN-Ś śl. 2015 (RAMZEY-TROJA) – właściciel Waldemar Wloka

31. WULKAN śl. 2011 (LOTHARIO – WALENCJA) – właściciel Anna De Lorm

32. ECKERMANN schw.warm.2006 (INDYGO–SAPHIRA) –właściciel Marek Morawiec

 

  • OGIERY RAS SZLACHETNYCH:

 

33. URICELLO hol. 2015 (URIKO-NIRVANA V) – właściciel Rafał Janota

34. FIRST LAD BH KWPN 2010 (CORNET OBOLENSKY-AMERENS) – właściciel Patryk Mike

35. EMARK m 2012 (CHESTNUT PARK ALLTHAT JAZZ-EMERALDA) – właściciel SK Janów Podlaski

36. ELIOS m 2018 (CHESTNUT PARK ALLTHAT JAZZ-ELINDA) – właściciel SK Janów Podlaski

37. BRIX FALCON DWB 2018 (FRANKLIN -  BRIX FLORENTINA) - MM Brothers sp. z o.o.

38. C-QUATTRO PS old. 2017 ( CHACOON BLUE -  AVE MARIA)  MM Brothers sp. z o.o.

39. DIAKATO PS old. 2017  (DIARON -  STEILINA) MM Brothers sp. z o.o.

40. CAROLY old. 2008 ( CALIDO - CORA) MM Brothers sp. z o.o.

41. ASPAN m  2001 (EMIR - ASCOTA) - wł.Michał Szwach

42. KRYM m 1999 ( EMIR - KRYMKA) - wł.Michał Szwach 

43. DANTES  sp 2018 ( SECRET - DAMA KIER) - wł. Piotr Mazurek

 

  • OGIERY RAS KUC I RKKM:

 

44. PABLO PAERO kuc niem.w.2016 (COELENHAGE'S PURPLE RAIN-SILVERMONDS JODY FIRE) – właściciel Andrzej Skorupa

45. SD PINK PIRATE Z JASKOLKI tinker 2014 (SD FLASH HARRY-SD CHESSIE)

     właściciel MM Brothers

 

  • OGIERY RAS ZIMNOKRWISTYCH: 

 

46. MASSIV ard.szw. 2007 (ELEGANT-BROKITA) – właściciel Zdzisław Włodek

47. TAUPE z 2016 (GROM-TAJGA) – właściciel Krystian Kotula